Oyun Makale İzleyici
Hileyi Yapmaya Çalışan Sayısı: 658
Sitede Online: 0
Güncel:
Kayan Kullanıcı Adları
Kayan Teşekkür MesajlarıJunes Journey Elmas Hilesi

Lutfen Junes Journey Elmas Hilesi için kullanici Adinizi giriniz. Sonra ios ya da Android seciniz.

Guvenli baglanti

Lutfen proxy serverlarindan birini seciniz.

London

Online

AES-256 Encryption

Speed: 1 GBPs

New York

Online

AES-256 Encryption

Speed: 1 GBPs

San Francisco

Online

AES-256 Encryption

Speed: 1 GBPs

Frankfurt

Online

AES-256 Encryption

Speed: 1 GBPs

Items

Lutfen ne kadar Elmas istediginizi girin .

Message

Telefon Doğrulama

Youtube iconuna tıklayıp 4 kanala abone ol. Sonra Twitter İconuna tıkla ve Tweetle. Son Olarak Google Doğrulamayı Tamamla.Junes Journey Elmas Hilesi Videolu ve Kanıtlı Anlatımı

Junes Journey Elmas Hilesi

Junes Journey Elmas Hilesi yapması oldukça basit bir hiledir arkadaşlar. Yukarıda zaten nasıl yapılacağı videolu onlarak da anlatılıyor. İzlemek istemeyenler için burdada bahsedelim. Öncelikle Junes Journey Elmas Hilesi yabancılardan alınmış,test edilip onaylanmış ve elden geldiğince Türkçe ye çevirilmiş olan kanıtlı ve güncel aynı zamanda videolu bir hiledir. Bu hileyi yaptıkdan sonra hesabınıza dakikalar içerisinde Elmaslarınız gelmektedir ki bu videoda gösterilmiştir.Şimdi Junes Journey Elmas Hilesi için lafı daha fazla uzatmadan nasıl yapıldığını birde burdan tane tane anlatalım..

Junes Journey Elmas Hilesi Nasıl Yapılır


1- Resimde gördüğünüz 1 yazan yere oyundaki kullanıcı adımızı,2 yazan yere oyunun yüklü olduğu cihaz türünü yazıyoruz.

2- Burda Junes Journey Elmas Hilesi için 4 adet güvenli proxy oluşturulmuş. Bunlardan bir tanesini seçip ileri diyoruz.

3- Burada ise oyunda ne kadar kaynak istiyoorsak onu giriyoruz.

4- Bu adım da ilk olarak Youtube iconuna tıklayıp açılan sayfadaki 4 kanala da abone oluyoruz.

5- Tweeter butonuna tıklarak sadece tweet tusuna basıyoruz.

6- Son olarak da spamı engellemek ve yoğunluğu azaltmak için Google Doğrulamamızı yapıyoruz.

7- Google Doğrulama için Açılşan sayfada "Free" yazan butona tıklıyoruz.

8- Oyunun yüklü olduğu telefon numaramızı giriyoruz ve "DEVAM ET" butonuna tıklıyoruz.

9- Son adım olarak gelen kodu istenen yere giriyoruz ve tamamlıyoruz. Kaynaklarınız en fazla 5-10dk içerisinde hesabınızda. Kanıt için videomuzu izleyebilirsiniz arkadaşlar. Tüm bunlara ramen yapamassanız yorum olarak bize ulaşabilirsiniz. Ya da yardım@hilemi.com a mail atarak bizden yardım talep edebilirsiniz. Herkese Bol eğlenceli oyunlar dileriz.

Junes Journey Elmas Hilesi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Junes Journey Elmas Hilesi Oyunu bugün ilk kez oynadım ve bence bu harika bir güncelleme. Oyun artık çok daha gerçekçi geliyor. Daha iyi ödüllerle (umarım) daha zor zorlukları bekleyen senaryo oyun modunu gerçekten seviyorum. Oynanışa gelince, uzun toplar tabii ki hala etkili. Daha da operasyon haline gelen iki şey, uzaktan şutlar ve düşük ortalardır. İnsanların havadan orta atmanın hala op olduğunu söylediğini fark ettim ama yine de topların ne kadar yükseğe gittiğini anlamaya çalışıyorum. Benim için en zor şey zaman zaman oyuncu değiştirmek ve kornerleri savunmaktı. Ama genel olarak, harika bir güncelleme.

Junes Journey Elmas Hilesi Hızın, yalnızca oyuncuların enerjisi olmadığında farkedilmek yerine aslında bir rol oynamasını seviyorum. Ayrıca kaleciler ortalarla uğraşırken daha yetkin görünüyor. Bunu nereye koyacağımı bilmediğimi söyleyerek başlayacağım ama bunu yapmak içimden geldi ve işte burada, özellikle bu uygulama çoğunlukla futbol ve basketbol olduğu için

ilk olarak, bu oyun aşağıda listelenen nedenlerden dolayı çok pürüzlü/orta derecede kazanmak için ödeme yapan bir oyundur. Elinizde çok fazla boş zaman varsa veya hemen sonuç beklemiyorsanız ve geriye bakıp ilerlemeyi takdir etmeyi seviyorsanız bu oyunu oynamanızı öneririm çünkü Elmas harcamazsanız yapacağınız şey bu olacaktır.

Oyunun Amacı: Bildiğim kadarıyla oyunun amacı, terfi yoluyla en üst lige ulaşmak ve nihayetinde mümkün olan en iyi takımı yapmak ve tüm kupaları kazanmak. yeterince adil değil mi?

Zorluklar: Karşılaşacağınız ilk ve en bariz zorluk ekibinizdir. oyundaki en kötü takımla başlarsınız ve 80 reytingli bir oyuncuyu kaptanınız olarak seçmenize izin verilir. şimdi bir sonraki bölüme geçmek için terfi almanız gerekiyor. kolay değil mi? Hayır. ayrıca stadyumları o bölüm için gereken minimum kapasiteye yükseltmeniz gerekir. bu, stadyumunuz çok küçükse, stadyumu yükseltene kadar bir sonraki bölüme geçemeyeceğiniz anlamına gelir. Artık başladığınız kötü takımla birleştiğinde, hem stadyumlar hem de oyuncu satın almak için jeton kullandığınız için bu sorunlara neden oluyor ve ne kadar az jetonunuz olursa o kadar az jeton kazanabilirsiniz, bu da kazanmak için ödemeyi güçlendirir çünkü harcamanız gerekir. Elmas kazanmak için Elmas ama zar zor harcayacak Elmasn var.

Junes Journey Elmas Hilesi Sorunlar: bence ilk sorun Elmaslar. 2016'dan beri oynuyorum ve şimdi de dahil olmak üzere birkaç kez silip yeniden yükledim. Elmaslar benim için yeni ve temelde oyunun amacını bozuyorlar. Elmasa özel bir sürü şey eklediler. örneğin, temsilcinin geneline göre bir oyuncuyu garanti eden temsilciler. yanı sıra insanları Elmas harcamaya ikna etmek için eklenmiş "kulübüm" de bir sürü şey. İkinci sorun ise sakatlıklar. A'nın sakatlanmadığı bir nokta vardı ama ilk sakatlığımı aldığımda yağmur yağmaya devam etti. En son ne zaman en az bir oyuncu sakatlanmadan maça çıktığımı hatırlamıyorum. ve tahmin edin bu oyuncuları iyileştirmek için ne kadar harcamanız gerekiyor. Elmaslar. onları iyileştirmezseniz, geri dönmeleri için birkaç oyun beklemeniz gerekir, bu, takımınıza bağlı olarak kötü veya daha kötü olabilir.

üçüncü sorun gerçekçiliktir. Bu oyunun size kötü bir takım verdiğini söylemiştim ama pratikte her şeyi yapabilirsiniz. örneğin, sahip olduğum 2 yıldızlı takımla ikinci sezonumda, süreç boyunca man city gibi takımları yenerek küresel mücadele kupasını (oyundaki her takımla) kazandım. DECENT oyuncusundan oluşan bir takım hangi dünyada man city başlangıç dizilişini yener? zaten önemli değil çünkü finalde tüm turnuvayı kazandığın için sana sadece 50 verecekler

Junes Journey Elmas Hilesi Oynanış: 4/5 Çevrimiçi oynamadığım için değişmeyen tek şeyin oynanış olduğunu düşünüyorum. oyun oldukça basit. Maç başına 1 veya 2 sakatlık dışında en keyifli şey bu. ancak diğer takım gününü kırmızı kart görerek geçiriyor. oyun bir noktada çok daha zorlaşıyor ve bunu fark edeceksiniz.

Junes Journey Elmas Hilesi Menü: 3/5 bu temelde oyundaki oynanış dışındaki her şeydir. oyunun işleyişi ve dolayısıyla hedefler bu şekildedir. küme düşme ve yükselme işleri oldukça basit. oyunların daha iyi ödüller vermesi gerektiğini düşünüyorum. 3/5 veriyorum. daha fazla oynadıkça derecelendirmeyi güncelleyeceğim.